
582,57 ₴
Р/к рульової колонки DAF 1276445 febi
| Властивості | |
|---|---|
| Висота або товщина | 5 mm |
| Довжина | 65 mm |
| Матеріал | NBR (нітрил бутадієновий каучук) |
| Ширина | 57 mm |
| Підходить для виробника | Номер оригінальної деталі(ей) |
|---|---|
| DAF | 1276 445 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | Daf 1276445; Febi Bilstein 44319 |
| Страна производитель | Германия |