
261,86 ₴
Втулка кабіни MAN 85960200004 febi
| Властивості | |
|---|---|
| Висота або товщина | 42 mm |
| Внутрішній діаметр | 26 mm |
| Внутрішній діаметр | 22 mm |
| Зовнішній діаметр | 60 mm |
| Зовнішній діаметр | 53 mm |
| Матеріал | PU (Поліуретан) |
| Підходить для виробника | Номер оригінальної деталі(ей) |
|---|---|
| MAN | 85.96020.0004 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 35470 |
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Внутренний диаметр | 22 мм |
| Внешний диаметр | 53 мм |