
2 105,15 ₴
Датчик тиску масла VOLVO 20483889 febi
| Властивості | |
|---|---|
| для транспортних засобів, які відповідають Екологічним нормам токсичності відпрацьованих газів | Євро-6 (та інші) |
| Довжина | 52 mm |
| Довжина різьби | 9 mm |
| Зовнішня різьба | M16 x 1,5 |
| Кількість з'єднань | 3 |
| Розмір ключа (метричний) | 27 mm |
| Підходить для виробника | Номер оригінальної деталі(ей) |
|---|---|
| Renault Trucks | 74 20 803 650 | 74 20 514 065 |
| Volvo Trucks | 20803650 | 20483889 | 20514065 |
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 48361 |
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |