
Отправка с 04 мая 20261 238,36 ₴
Сайлентблок кабіни DAF 1366868 febi
Підшипник стабілізатора для кабіни
Сторона встановлення: з обох боків
| Властивості | |
|---|---|
| Висота або товщина | 62 mm |
| Внутрішній діаметр | 20 mm |
| Зовнішній діаметр | 75 mm |
| Підходить для виробника | Номер оригінальної деталі(ей) |
|---|---|
| DAF | 1425 160 | 1366 868 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 44605 |
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Диаметр внешний | 75 мм |
| Материал | Резина/металл |