
685,76 ₴
Втулка стабілізатора MAN 81432710074 55*74*83 febi
Сайлентблок поперечного важеля підвіски
Сторона встановлення: зовнішній
| Властивості | |
|---|---|
| Висота або товщина | 68 mm |
| Внутрішній діаметр | 42 mm |
| Зовнішній діаметр | 67 mm |
| Зовнішній діаметр | 106 mm |
| Підходить для виробника | Номер оригінальної деталі(ей) |
|---|---|
| MAN | 81.43271.0074 | 81.43271.0056 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MAN |
| Код запчасти | 81.43271-0074 |
| Совместимость с маркой | MAN |