
476,76 ₴
Кольцо АВS MВ 9423560315 febi
Сторона встановлення: задня вісь з обох боків
| Властивості | |
|---|---|
| Висота або товщина | 16 mm |
| Внутрішній діаметр | 153 mm |
| для транспортних засобів, які відповідають Екологічним нормам токсичності відпрацьованих газів | Євро-6 (та інші) |
| Зовнішній діаметр | 176 mm |
| Зовнішній діаметр | 196 mm |
| Кількість зубців | 100 |
| Матеріал | Сталь |
| Підходить для виробника | Номер оригінальної деталі(ей) |
|---|---|
| EvoBus | 942 356 07 15 | 942 356 00 15 | 942 356 03 15 |
| Mercedes-Benz Trucks | 942 356 07 15 | 942 356 00 15 | 942 356 03 15 |
| Setra | 942 356 07 15 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 18612 |
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |