
Отправка с 04 мая 20261 154,98 ₴
Втулка стабілізатора VOLVO 9516524 FEBI
Підшипник стабілізатора
Сторона встановлення: задня вісь знизу, внутрішній
| Властивості | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 55 mm |
| Довжина | 95 mm |
| Зовнішній діаметр | 80 mm |
| Зовнішній діаметр | 92 mm |
| Матеріал | Гума / метал |
| Підходить для виробника | Номер оригінальної деталі(ей) |
|---|---|
| Volvo Trucks | 9516524 | 3028449 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 15243 |
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 95 мм |
| Внутренний диаметр | 55 мм |
| Внешний диаметр | 92 мм |
| Материал | Резина/металл |
| Совместимость с маркой | Volvo |